ARC vehicles

O nás

Společnost ARC Vehicles s.r.o. je výhradně česká společnost, která je dodavatelem speciálních zástaveb silničních automobilů. Portfolio zahrnuje silniční ambulance všech kategorií, přes hasičské, velitelské a technické speciální vozidla, policejní vozidla, speciální vozidla armády, servisní vozidla, mobilní dílny, dílenské a speciální kontejnerové zástavby až po vozidla určená k přepravě tělesně postižených osob. Zajišťujeme prodej a servis příslušenství a doplňků nejen pro speciální vozidla.

 

Společnost ARC Vehicles s.r.o. je výhradním distributorem a servisní organizací společnosti:

Společnost ARC Vehicles s.r.o. je dále distributorem a servisní organizací společnosti:

Servis

Součástí naší filozofie, v oblasti servisu, je nabízet zákazníkům maximálně hospodárná a jednoduchá řešení, která jsou samozřejmě předpokladem i našeho úspěchu. Díky našemu inovativnímu přístupu v oblasti silničních speciálů se snažíme o maximální rozsah servisu přímo na místě u našeho zákazníka. Péče o speciální zástavby zajišťujeme po celou dobu jejich životního cyklu, který se liší podle účelu užití a provozních podmínek.

Rozsáhlá servisní síť, široká nabídka služeb a sklad náhradních dílů jsou sladěny tak, aby byla zaručena rychlá reakce na požadavky našich zákazníků. Vzhledem k tomu, že nepodceňujeme pravidelnou údržbu, naše speciály slouží takřka bez výpadků. A to považujeme v této oblasti za nejdůležitější. To znamená, že námi dodané produkty jsou po celou dobu bezpečné pro jejich uživatele a zákazníka.