ARC vehicles

Aktuality

2020 Modul-System – videoprezentace systému Modul-Conncet

Společnost Modul-System pro své zákazníky připravila základní videoprezentaci systému Modul-Connect.

2020 Me.Ber – Novinky v nabídce transportní techniky

Společnost Me.Ber v rámci uvádění novinek ve svém výrobním portfoliu pro rok 2020 představuje pro sanitní vozidla zcela nové unikátní nosítka Mystica 7350, elektrický schodolez Extra Ergolift 671 a elektrické transportní křeslo Extra Ergolift FX 675.

2020 AUTO-FORM – Van Partner certifikát

Společnost AUTO-FORM je držitelem certifikátu Mercedes-Benz VanPartner. Jedná se o nejvyšší stupeň certifikace pro dodavatele zástaveb užitkových a speciálních vozidel, který vydává společnost Mercedes-Benz.

2020 Modul-System – zástavby pro nové modely vozů Toyota

Společnost Modul-System představila nové kompletní portfolio regálových zástaveb pro nové modely užitkových vozidel Toyota Proace City.

2019 Me.Ber – Nový katalog 2020

Společnost Me.Ber představila nový produktový katalog pro rok 2020. Postupně představíme všechny novinky a inovace z portfólia produktů Me.Ber. Nový katalog si můžete prohlédnout či stáhnout kliknutím na obrázek níže.

2019 Modul-System – Parcel+Post Expo 2019

Společnost Modul-System představila na veletrhu Parcel+Post Expo 2019 v Amstrdamu řadu novinek a vylepšení, zejména pro produktové řady Modul- Express a Modul-Connect

2019 Modul-Express – Regálové vestavby pro vozidla UPS

Řada regálových řešení Modul-Express pro přepravní a balíkové služby si za velmi krátkou dobu získala značnou oblibu u zákazníků. Jedná se o nejlehčí a zároveň nejpevnější zástavbu tohoto typu s nejvyšší nosností polic v současnosti na trhu. Dalším důležitým kritériem pro zákazníka je samotná rychlost instalace a další skutečnost, že při vlastní instalaci nedochází k zásahu do konstrukce vozidla. Dle sdělení pracovníků společnosti UPS se jedná o nejlepší regálový systém se kterým se za dlouhá léta v praxi setkali.“

2019 nové DEMO vozidlo pro Benelux

Společnost MODUL-SYSTEM připravila pro své obchodní partnery nové DEMO vozidlo Modul-System. Díky tomuto DEMO vozidlu může zákazník vidět a vyzkoušet veškeré nabízené produktové řady Modul-Sytem.